ŠTA URADI ČOVEK? Igrač Denvera bukvalno preleteo protivničkog igrača i postigao tačdaun (VIDEO)

poleteo

Nakon dva gostujuća poraza Denver Bronkosi na svom su terenu dobili Čardžerse rezultatom 23-20.

Scena koja je obeležila utakmicu dogodila se u trećem minutu poslednje četvrtine kada je vajd risiver Kinan Alen postigao drugi tačdaun gostiju.

On je prvo uhvatio Riversovo dodavanje od 36 jardi i uz liniju efektno preskočio protivnika.

Pored ovoga, iznenađenje večeri napravili su Majami Delfinsi koji su srušili Filadelfiju Iglse uz briljantan potez u drugoj četvrtini kada su umesto fild gola Hek i Sanders "izmislili" tačdaun.

Drugu utakmicu sezone izgubili su Petriotsi, nakon Baltimora osladili su se i Teksansi