RASISTIČKI ISPAD SELEKTORA HRVATSKE! Červar: Igramo seljački rukomet, ovi c***i igraju pametnije od nas! (VIDEO)

obrukao se

Selektor rukometne reprezentacije Hrvatske Lino Červar bio je prilično besan i održao je vrlo interesantan govor prilikom jednog tajm-auta u toku prijateljskog meča sa Katarom.

"Zašto igramo seljački rukomet? Koji k**ac im predajete loptu? Ovi crnci igraju pametnije od nas", burno je reagovao Červar nakon jednog tajm-auta u prvom poluvremenu.

Situaciju sa tajm-auta možete pogledati OVDE.

Vatreni su taj duel rešili u svoju korist sa 33:28, međutim, nisu igrali toliko dobro kao što rezultat to pokazuje.

Katar je praktično ceo meč bio u prednosti, da bi tek u završnih deset minuta uspeli da preokrenu i na kraju slave.

Červar je posle utakmice prokomentarisao igru svoje ekipe.

"Više me brine odbrana od napada. U prvom poluvremenu imali smo nekoliko tehničkih grešaka, brzali smo. Moramo da znamo da se takmičimo", rekao je Červar.

Reprezentacija Hrvatske se na Evropskom prvenstvom nalazi u grupi sa Srbijom, Crnom Gorom i Belorusijom.