Najnovije vesti

ARКUS RUKOMETNA LIGA: Proleter do dva boda u samom finišu, Obiliću pripao derbi začelja! FOTO

Ostali sportovi

Rukometaši Proletera pobedili su ekipu Dubočice rezultatom 28:27 (14:14) u zaostaloj utakmici desetog kola A grupe ARКUS lige. Izabranici Momira Rnića su na domaćem terenu slavili golom Davida Pešića, devetostrukog strelca, u poslednjem minutu.

Poraz rezultatski neće poljuljati leskovački tim, s obzirom na to da je Dubočica već obezbedila mesto u plej-ofu.

Proleter, Obilić

Derbi začelja u B grupi pripao je Obiliću, koji je na Banjici ubedljivo savladao Šamot iz Aranđelovca rezultatom 34:27, uprkos tome što je na poluvremenu domaćin imao samo gol prednosti (18:17).

U nedelju je od 18 časova na programu susret Dubočice i aktuelnog prvaka Vojvodine u Leskovcu.

TABELA (A GRUPA): Vojvodina 19, Partizan 18, Dubočica 14, Dinamo 13, Proleter (8), Spartak (6), Кikinda (4), Crvenka (2). *Vojvodina, Dubočica, Spartak i Кikinda imaju meč manje

TABELA (B GRUPA): Metaloplastika 15, Železničar 15, Rudar 14, Novi Pazar 12, Crvena zvezda 11, Radnički 10, Obilić 6, Šamot 5.