BALKAN OPEN: Kik bokseri B-Gym tima osvojili 13 medalja

Sjajan uspeh

Takmičari B-Gym tima iz Batajnice ostvarili su veliki uspeh na nedavno održanom Balkan openu u Bosni i Hercegovini.

U konkurenciji 350 takmičara iz 11 zemalja članovi B-gym tima su osvojili 13 medalja u različitim uzrasnim i težinskim kategorijama! Osvojeno je šest zlatnih medalja, četiri srebra i tri bronze.

b-gym, kik boks

Klub je osvojio pet medalja i u disciplini Point fighting, kao i pehar za najuspešnijeg kadeta.

Kadeti u disciplini point fighting uzeli su tri zlata i dve bronze za B-Gym tim, a kadet sa najviše borbi i najbolje ostvarenim skorom Dušan Dobričić, osvojio je i pehar kao najuspešniji kadet Kupa.

U ukupnom plasmanu svih zemalja, sa osvojene 23 medalje Srbija se ponosno našla na trećem mestu tabele, odmah iza Rusije i domaćina Balkanskog kupa Bosne i Hercegovine koja je bila na prvom mestu.

Iz Srbije su osim B-Gym tima, učešće na takmičenju uzeli kik boks klub "SD komat Smederevo", KBK "Taurunum", KBK "Surčin".

Kako bi se uopšte našli na ovakvom takmičenju, rukovodstvo opštine Zemun je uz pomoć prevoznika Auto Kodeks, ponovo obezbedilo put u Bosnu i Hercegovinu sa kog su se sportisti iz Srbije vratili sa 23 odličja.