HOKEJAŠKA MAJSTORIJA KAKVA SE RETKO VIĐA! Golman Bostona postigao spektakularan gol - Sa gola na gol? NAJMANJI PROBLEM! VIDEO

majstorija

Hokejaši Bostona ostvarili su veliku pobedu u NHL ligi, i to na teškom gostovanju pošto su savladali Vankuver rezultatom 3:1.

Kada se "lomio" meč, stvari u svoje ruke uzeo je golman Linus Ulmark koji je na fenomenalan način rešio meč.

Boston je stigao do značajnog vođstva već u prvoj trećini, kada su se u strelce upisali Lindholm u 18. i Maršan u 20. minutu.

Brok Bezer je smanjio na 2:1 u osmom minutu treće trećine, a onda je trener domaće ekipe odlučio da krene na sve ili ništa, pa je golmana izvukao napolje a šansu je dobio šesti igrač.

Ovakav potez sa sobom nosi i veliki rizik pošto na golu nema nikoga što je iskoristio golman Bostona, koji je pogodio praznu mrežu sa celog terena i tako rešio pitanje pobednika.