Uživo: Troicki vs. Fonjini 2:3

Rolan Garos

Prvi set 2:6, drugi set 6:3, treći set 6:4, četvrti set 3:6, peti 6:8

PARIZ - Viktor Troicki izašao je na teren petog dana Rolan Garosa. Srpski teniser nastavio je meč protiv Italijana Fabija Fonjinija, koji je kiša prekinula neposredno po završetku drugog seta, u kojem je Troicki izjednačio.

Prvi set je posle samo 24 minuta igre dobio Italijan sa 6:2, ali se Viktor vratio u meč sa 6:3.

Meč uživo možete da pratite OVDE.

Treći set: Troicki je već na početku napravio brejk i poveo sa 2:1. Italijan je vratio brejk i sad srpski teniser servira da održi priključak 3:4. Treći set Troicki je dobio sa 6:4.

Četvrti set: Italijan je uspeo da dođe do izjednačenja 3:6 i da meč uđe u peti set.

Odlučujući, ukupno peti set, Italijan je rešio u svoju korist posle nekoliko brejkova na obe strane. Troicki je vodio sa 5:4 u odlučujućem setu, međutim, nije uspeo da se plasira u narednu rundu Rolan Garosa.