OSTAVIO SJAJAN UTISAK: Borbeni Kecmanović posle velike borbe poražen u Majamiju!

Debitantsko učešće

Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović doživeo je poraz u prvom kolu ATP turnira serije 1.000 u Majamiju.

Kecmanović je u svom debitantskom nastupu u Majamiju poražen u dva seta od Uzbekistanca Denisa Istomina 7:5, 6:4.

Mladi srpski teniser je odigrao odličan meč protiv 13 godina iskusnijeg Istomina. Može se reći da je i propustio sjajnu priliku da napravi iznenađenje na startu turnira.

Naime, Kecmanović je u prvom setu imao brejk prednosti, ali nije uspeo da iskoristi svoju šansu. Istomin je iskoristio nekoliko grešaka mladog Srbina i vratio brejk. u finišu seta Uzbekistanac je još jednom oduzeo servis Kecmanoviću i došao do prednosti. U drugom setu je Istomin kontrolisao rezultat. Poveo je sa 4:1. Kecmanović je uspeo da vrati brejk i stigne do izjednačenja 4:4. Međutim, u maratonskom 10. gemu Srbin gubi servis i samim tim i meč.

Istomin će u narednom kolu igrati protiv Pabla Karenja Buste.

Kurir sport, foto: Profimedia

(KURIR TV SPORT) DA LI JE BANE IVANOVIĆ VAZNIJI OD REPREZENTACIJE?! Ili se mediji bave trivijama?