icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Adria media

AMERIKANAC SERVISOM SLOMIO SRBINA! Borbeni Lajović stao u trećem kolu!

us open

Tenis

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da izbori plasman u osminu finala US Opena.

Popularni Duci je poražen u trećem kolu od Amerikanca Džona Iznera rezultatom 3:1 u setovima 7:6, 6:7, 6:3 i 7:5.

Lajović nije imao rešenje za razoran servis sjajno raspoloženog Amerikanca. Izner je imao čak 34 as udarca, 30 više od Srbina koji je uprkos tome imao šanse da meč reši u svoju korist.

Lajović je u prvom setu prokockao u taj-brejku čak tri set lopte, što ga je skupo koštalo.
U drugom setu su obojica imali po dve brejk prilike, ali ih nisu iskoristili pa se opet išlo u taj-brejk. U njemu je Izner imao set loptu na 6:5, ali je srpski teniser veza tri poena i došao do izjednačenja.
U naredna dva seta Lajović nije uspeo da oduzme servis protivniku.

Izner će u osmini finala igrati protiv Miloša Raonića koji je u tri seta bio bolji od Vavrinke.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!