SALVA EMOCIJA! Najponosnija sestra na svetu: Judit JAKOM PORUKOM čestitala svom bratu Laslu titulu u Rio de Ženeiru (VIDEO)

PRVA ATP TITULA

Srpski teniser Laslo Đere osvojio je prvu ATP titulu u Rio de Ženeiru, a njegova sestra Judit čestitala mu je na ovom velikom uspehu.

Srpski teniser Laslo Đere osvojio je prvu titulu u karijeri trijumfom u finalu turnira iz kategorije ATP 500 u Rio de Žaneiru nad Kanađaninom Feliksom Ože-Aljasimom posle dva seta 6:3, 7:5.

"Ovo je bila nedelja iz snova. Sanjao sam ovo. Presrećan sam i uzbuđen. Pucaju me emocije. Bilo je teško i mentalno i fizički, ali srećan što sam uspeo da prođem kroz sve to i hvala svima na podršci", rekao je Đere neposredno posle finala.

"Ovaj trofej posvećujem roditeljima. Izgubio sam mamu pre sedam godina, a oca pre dva meseca", rekao je Đere i dobio ogroman aplauz.

"Oni su imali najveći uticaj na mene i zbog njih sam danas ovde. Nadam se da me gledaju", dodao je 23-godišnji teniser.

Laslo ima mlađu sestru Judit koja je putem društvenih mreža čestitala bratu na velikom uspehu.

"Ponosu moj", napisala je Judit Đere na Fejbuku po plasmanu u finale ATP turnira.

A po osvojenom turniru oglasila se na Instagramu gde je uz fotografiju Lasla sa peharom dodala: "Zaslužio si".