MEĐEDOVIĆ NIJE IMAO SNAGE ZA NOVI PODVIG: Srpski vunderkind poražen u osmini finala Rolan Garosa!

juniori

Hamad Međedović sjajni srpski mladi teniser zaustavljen je u osmini finala juniorskog Rolan Garosa porazom od Austrijanca Lukasa Nojmajera u dva seta.

Srpski predstavnik je posle senzacije turnira i eliminacije prvog nosioca Harolda Majoa u tri seta glatko izgubio od Austrijanca sa 6:1 i 6:3.

Nojmajer je lagano dobio prvi set, načinivši dva brejka odmah na startu, i potom rutinski održao prednost

U drugom setu je Međedović je pružio jači otpor , uspeo da vrati brejk Nojmajeru, ali je pri kraju seta opet popustio izgubio servis i nažalost uskoro i meč.

Međedović, 46. junior sveta, propustio je priliku za plasman u završnicu protiv dva mesta lošije rangiranog Nojmajera, pa će Lukas u četvrtfinale na Dominika Strikera iz Švajcarske.