SRBIN ISPUSTIO POBEDU Lajović doživeo poraz od Tijafoa, veliki preokret Amerikanca!

masters majami

Srpski teniser Dušan Lajović završio je učešće na turniru u Majamiju, pošto je u trećem kolu izgubio od Amerikanca Frensisa Tijafoa sa 1:6, 7:5, 6:3.

Meč je trajao dva sata i dva minuta.

Lajović je mogao mnogo ranije da završi meč. Ekspresno je dobio prvi i propustio je veliku šansu u finišu drugog seta. Naime, pri rezultatu 4:4 propustio je dve brejk lopte da se nađe u situaciji da servira za meč.

U 12. gemu Amerikanac je oduzeo servis srpskom teniseru i stigao do izjednačenja. Sredinom trećeg seta Tijafo je ponovo oduzeo servis Dušanu i to je bilo dovoljno da zabeleži trijumf na ovom meču.

Rival Tijafoa, trenutno 58. tenisera sveta, u osmini finala biće Rus Danil Medvedev.