KECMANOVIĆ BEZ ŠANSI PROTIV MEDVEDEVA: Rus ubedljivo i brzo stigao do četvrtfinala Adelejda

ADELEJD

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Adelejdu pošto je izgubio od Rusa Danila Medvedeva sa 0:6, 3:6.

Meč Kecmanovića i Medvedeva, 29. i sedmog tenisera sveta, trajao je samo 68 minuta.

Medvedev u prvom setu nije prepustio srpskom teniseru nijedan gem, dozvolivši mu samo jednu brejk loptu i to pri rezultatu 5:0, dok je odlučujući brejk u drugom setu napravio u osmom gemu.

Protivnik Medvedeva u četvrtfinalu biće sunarodnik Karen Hačanov, koji je bio bolji od Britanca Džeka Drejpera u dva seta, 6:4, 6:2.

Plasman u četvrtfinale obezbedio je i Japanac Jošihito Nišioka pošto je eliminisao Amerikanca Mekenzija Mekdonalda (6:4, 6:3) i u narednoj rudni igraće protiv boljeg iz duela izmedju Amerikanca Markosa Đirona i Australijanca Alekseja Popirina.