RONALDO GLEDAO LAJOVIĆEV PORAZ! Srbin završio učešće u Majamiju, legendarni Francuz ga srušio posle velike drame!

kraj turnira

Srpski teniser, Dušan Lajović, eliminisan je sa turnira u Majamiju pošto je u dva seta poražen od legendarnog Francuza Gaela Monfisa (7:6, 6:4).

Lajović je poražen posle velike drame u oba seta, u prvom nije bilo brejka, a u taj-brejku je Duci vodio sa 4:3, ali je Monfis tada ubrzao i poveo u setovima.

U drugom setu rezultatski egal viđen je do 4:4 u gemovima kada je Francuz stigao do brejka i konačnog trijumfa posle sat i 35 minuta igre.

Zanimljivo je da je u publici na ovom meču bio i čuveni brazilski fudbaler Ronaldo koji se srdačno pozdravio sa Monfisom.

Francuski teniser će u narednom kolu igrati protiv Džordana Tompsona koji je u prvoj rundi bio slobodan.