ŠTETA! MEĐEDOVIĆ IMAO VELIKU PRILIKU! Propustio je šansu, pa je BRUTALNO KAŽNJEN

Madrid

Srpski teniser, Hamad Međedović, poražen je u drugom kolu mastersa u Madridu od Jiržija Lehečke.

Međedović je imao šansu da dođe do prvog seta, ali ju je propustio i potom izgubio rezultatom 7:5, 6:4.

Čeh je od Srbina bio bolji posle sat i po vremena igre.

Međedović je u devetom gemu prvog seta mogao do brejka, imao je dve brejk lopte koje su ujedno garantovale i set 130. teniseru sveta.

Nažalost, Lehečka se izvukao, a potom je osvojio i naredna dva gema i tako došao do prednosti u setovima.

U drugom delu je već na samom startu napravio brejk, a tu prednost je bez problema držao do kraja meča.