Slušaj vest

Počevši od 24. avgusta ove godine pa do sedmog septembra, imaćemo priliku da Novaka Đokovića ponovo gledamo na otvorenom prvenstvu Amerike - US openu.

Đoković je poslednji put na US openu slavio 2023. godine i deluje da će teško do novog trofeja, tako barem tvrde poznate svetske kladionice.

Novak Đoković u Grčkoj Foto: Screenshot

Kvota na Novaka da osvoji trofej u Njujorku je čak 11 - ponižavajuće za najboljeg tenisera u istoriji? Sa druge strane Janik Siner je apsolutni favorit, a kvota na trijumf Italijana iznosi svega 2, dok je na Karlosa Aklaraza 2.7!

Sudeći po ocenama kladionica, Novaku se crno piše pored Alkaraza i Sinera, ali možda Đoković u Njujorku demantuje bukmejkere..

Nole je ove sezone u oba navrata zaustavljen u polufinalu, prvo na Rolan Garosu, a zatim i na Vimbldonu od kasnijeg šampiona na travi Janika Sinera. 

Đoković trenutno odmara na letovanju sa svojom porodicom i puni baterije za predstojeće teške obaveze koje su pred njim.

BONUS VIDEO:

Novak Đoković povreda Izvor: Arena 1 Premium