NEMOJ DA ME NERVIRATE O tajm-autu Dejana Savića će se dugo pričati: Selektor je žestoko ZAGRMEO i od tog momenta se sve promenilo!

za anale

Tokyo 2020 -

Neprikosnoveni Dejan Savić još jednom je pokazao da je sjajan trener i motivator.

Vaterpolisti Srbije osvojili su danas zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto su pobedili selekciju Grčke sa 13:10 (6:3, 2:4, 2:2, 3:1).

Oni su tako odbranili zlatnu medalju osvojenu na prošlim Olimpijskim igrama u Riju, 2016. godine.

Srbija je odlično otvorila meč, u prvom poluvremenu je stigla do tri gola prednosti (7:4), međutim, u drugoj četvrtini Grčka pravi seriju 3:0 i dolazi do izjednačenja, pa je selektor Savić zatražio tajm-aut kako bi razdrmao naše momke.

Čim su vaterpolisti prišli selektoru krenulo je "ribanje". Savić je bio besan zbog pada koncentracije u odbrani, pa je žestoko zagrmeo:

"Nemoj da me nervirate", odzvanjao je "Tacumi vaterpolo centar" u prestonici Japana.

Njegove reči probudile su Delfine, koji su odmah u nastavku igre počeli da melju protivnika.