Slušaj vest

Kandidat za novog ministra prosvete prof dr Dejan Vuk Stanković, ne samo da je završio Filozofski fakultet, koji važi za jedan od najtežih među obrazovnim ustanovama društvenog usmerenja, već je imao i neverovatan prosek 9,25! Ne samo to, magistarske studije završio je sa prosekom od neverovatnih 9,75, saznaje Kurir.

Prof dr Stanković je u rodnom gradu zavšrio je osnovnu školu "Starina Novak" i Prvu beogradsku gimnaziju, a od 1991. do 1998. godine studirao je filozofiju koju je i diplomirao na Filozofskom fakultetu u Beogradu sa prosečnom ocenom 9,25.

Magistrirao je na istom fakultetu sa još većim prosekom od 9,75!

Diplomski rad je odbranio na temi iz oblasti savremene filozofije: O pojmu i preobražaju pojma filozofije kod Huserla, kod profesora dr Miloša Arsenijevića.

Profesor Fakulteta za obrazovanje učitelja i vaspitača Univerziteta u Beogradu Dejan Vuk Stanković, koji je predložen za novog ministraobrazovanja, izjavio je da se trenutno dešava najveća obrazovna kriza u istoriji Srbije i istakao da ona mora brzo da se rešava.

Kurir Poltika

 Dejan Vuk Stanković za Kurir:

Dejan Vuk Stanković: Srbiju ne damo političkom ekstremizmu! Izvor: Kurir televizija