• Turkey F4, Doubles
    Durmus D / Saveljev E 12:00 Miedler L / Neuchrist M
  • Turkey F4, Doubles
    BAR D / Erguden U B 12:00 Evangelisti A / Zecchinelli E
  • Sunderland, Singles Qualifying...
    Lankri, Ofri 2 3 7 6 2 2 Mclelland, Louie 1 6 5 1 1 1
  • Great Britain F2, Singles
    Haenle, Pirmin 2 6 2 6 2 2 Rosenzweig, Nicolas 1 4 6 4 1 1
  • Iran F3, Doubles
    Antonescu V / Tatomir L G 12:45 Borsos G / Kellner A
  • France F3, Singles
    Grenier, Hugo 0 1 0 Botzer, Bar Tzuf 0 2 0
  • Germany F4, Singles
    Ruepke, Lukas 1 6 2 3 1 1 Jaloviec, Marek 2 4 6 6 2 2
  • France F3, Singles
    Gigounon, Germain 0 0 Reuter, Yannik 0 0
  • Spain F1, Singles
    Taberner, Carlos 1 7 1 1 Roca Batalla, Oriol 1 5 6 1
  • El Kantaoui, Singles W-C10-TUN...
    Ferrando, Cristiana 1 6 5 1 Njuki, Brenda 0 0 5 0
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Herdzelas D / Kerfs D 2 5 6 10 2 2 Nakano Y / Stamatova J 1 7 2 6 1 1
  • France F3, Doubles
    Fortuna C / Grigelis L 13:40 Artunedo Martinavarr A / Barry S
  • Spain F1, Singles
    Hamou, Maxime 1 6 1 5 1 Lizariturry, Juan 1 1 6 2 1
  • Tunisia F3, Doubles
    Ghedin R / Grassi C 13:55 Petrovic D / Wakita S
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Zanevska, Maryna 1 6 3 1 Peterson, Rebecca 0 4 0 0
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Fedosenkova G / Raszkiewicz E 14:00 Miyahara M / Yokota N
  • Great Britain F2, Singles
    Nejedly, Pavel 14:00 Griekspoor, Scott
  • Egypt F3, Doubles
    EL Sallaly A / Hossam Y 1 7 2 1 Fatic N / Zaninovic L 0 6 5 0
  • Tunisia F3, Doubles
    Caruso S / Massara A 14:10 Mugevicius L / Nastasi U
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kerkhove, Lesley 14:15 Golubic, Viktorija
  • Germany F4, Doubles
    Haerteis J / Marterer M 14:15 Kolar Z / Kuncik J
  • Tunisia F3, Doubles
    Blasko M / Safranek V 14:25 Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia, Jai
  • Turkey F4, Singles
    Sakharov, Gleb 1 6 4 1 Chiu, YU Hsiang 0 2 3 0
  • Turkey F4, Singles
    Shiga, Masato 1 6 6 0 1 Miedler, Lucas 1 3 7 2 1
  • France F3, Doubles
    Le Boulch T / Massa A 14:35 Barrere G / Peliwo F
  • Great Britain F2, Singles
    Roy, Matthieu 14:45 Aswat, Imran
  • Great Britain F2, Singles
    Wunner, Matthias 14:50 Carter, Robert
  • Great Britain F2, Singles
    Arvidsson, Isak 14:50 Gabb, Richard
  • Great Britain F2, Singles
    Pauffley, Neil 14:50 Cox, Daniel
  • Great Britain F2, Singles
    Milton, Joshua 15:00 Burton, Lewis
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Fernandes M / Gaspar C 15:10 Njiric S / Parres Azcoitia O
  • Germany F4, Singles
    Fallert, Florian 15:10 Otte, Oscar
  • Tunisia F3, Doubles
    Lazov A / Medvedev D 15:30 Bonadio R / Sinicropi R
  • El Kantaoui, Doubles W-C10-TUN...
    Njoze M / Zotova M 15:30 Bolkvadze M / Szlavikovics S
  • Great Britain F2, Singles
    Bambridge, Luke 15:30 Kontinen, Micke
  • Spain F1, Singles
    Tleshov, Adil 15:30 Alcaraz Ivorra, Albert
  • Spain F1, Doubles
    Eames J / Oliveira G 15:30 MAS Mascolo A / Mesquida Berg O
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Knoll X / Krejcikova B 15:45 Doroshina O / Perrin C
  • Bucaramanga, Colombia
    Kim, Kevin 16:00 Samper-Montana, Jordi
  • Bucaramanga, Colombia
    Elias, Gastao 16:00 Gonzalez, Alejandro
  • Bucaramanga, Colombia
    Lorenzi, Paolo 16:00 Lama, Gonzalo
  • Bucaramanga, Colombia
    Kubler, Jason 16:00 Haider-Maurer, Andreas
  • Bucaramanga, Colombia
    Carballes Baena, Roberto 16:00 Cervantes Huegun, Inigo
  • Bucaramanga, Colombia
    Falla, Alejandro 16:00 De Paula, Fabiano
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Krejsova, Petra 16:00 Razzano, Virginie
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Dellien H / Londero J I 16:00 Barnett S / Kim K
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Duran G / Molteni A 16:00 Ghem A / Melzer G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Bendeck J D / Cordonnier G 16:00 Kretschmer G / Satschko A
  • Germany F4, Doubles
    Kapric D / Ruepke L 16:00 Mannapov A / Willems J
  • USA F6, Singles
    Eriksson, Markus 16:00 Paul, Tommy
  • USA F6, Singles
    Coria, Federico 16:00 Heras, Patricio
  • USA F6, Singles
    Martinez, Luis David 16:00 Quinzi, Gianluigi
  • USA F6, Doubles
    Grollman J / Kaster K 16:00 Spencer W / Sun F
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Pigossi, Laura 16:00 Porry, Ann-Sophie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Ivanova, Dasha 16:00 Alves, Maria Fernanda
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Liang, Gloria 16:00 Van Der Hoek, Rosalie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Leduc, Marie-Alexandre 16:00 Riley, Alexandra
  • Bucaramanga, Colombia
    Hernandez, Jose 16:00 Melzer, Gerald
  • Bucaramanga, Colombia
    Menendez-Maceiras, Adrian 16:00 Dellien, Hugo
  • Bucaramanga, Colombia
    Cuevas, Martin 16:00 Souza, Joao Olavo
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Bellis, Catherine Cartan 16:00 Sramkova, Rebecca
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Scholl, Chiara 16:00 Goncalves, Paula Cristina
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Embree, Lauren 16:00 Saez Larra, Olga
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Sakkari, Maria 16:00 Gallovits-Hall, Edina
  • Great Britain F2, Singles
    Corrie, Edward 16:15 Ward Hibbert, Joshua
  • Great Britain F2, Singles
    Bubka, Sergei 16:20 Halys, Quentin
  • Great Britain F2, Singles
    Canter, Alexis 16:20 Rice, David
  • Great Britain F2, Singles
    Oakley, Luke 16:20 Smethurst, Daniel
  • Great Britain F2, Singles
    Evans, Daniel 16:30 Grant, Michael
  • Germany F4, Singles
    Arends, Sander 16:45 Karlovskiy, Evgeny
  • Bucaramanga, Colombia
    Pella, Guido 17:00 Arguello, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia
    Gimeno-Traver, Daniel 17:00 Mina, Gianni
  • France F3, Singles
    Chettar, Medy 17:00 Petel, Maxime
  • Spain F1, Doubles
    Djurdjevic B / Tavares L 17:00 Martos Gornes S / Toledo Bague P
  • Spain F1, Singles
    Castellon Guasch, Sergio 17:05 Cachin, Pedro
  • Andrezieux-Boutheon, Doubles W...
    Dolonc V / Klemenschits S 17:15 Ramialison I / Sibille C
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Shapatava, Sofia 17:30 Haddad Maia, Beatriz
  • Germany F4, Doubles
    Chyba M / Jaloviec M 17:30 Celebic L / Melchiorre D
  • USA F6, Singles
    Uchida, Kaichi 17:30 Gomez-Herrera, Carlos
  • USA F6, Singles
    Zieba, Konrad 17:30 Smith, Connor
  • USA F6, Doubles
    Vance J / Vance J 17:30 Halebian A / Krainik P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Moriarty, Julia 17:30 Broomfield, Ayan
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Johanson, Rosie 17:30 Guarachi, Alexa
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Korashvili, Oleksandra 17:30 Soylu, Ipek
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Jani, Reka-Luca 17:30 Pera, Bernarda
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Lukas, Tena 17:30 Vaidisova, Nicole
  • Sunrise, Singles Qualifying W-...
    Mueller, Alexandra 17:30 Vikhlyantseva, Natalia
  • Great Britain F2, Doubles
    Marsalek J / Salisbury J 17:45 Rosenzweig N / Strachan B
  • Andrezieux-Boutheon, Singles W...
    Kuwata, Hiroko 18:00 Hesse, Amandine
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Frenkel, Nicole 18:00 Mackey, Ashley
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Gay, Haley 18:00 Partaud, Marine
  • Germany F4, Singles
    Michalicka, Marek 18:15 Gast, Julian
  • Bucaramanga, Colombia
    Ghem, Andre 18:20 Bagnis, Facundo
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Escobar G / Kubler J 18:20 Galan D E / Gomez J S
  • Bucaramanga, Colombia
    Jarry, Nicolas 19:00 Donskoy, Evgeny
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Sanchez, Maria 19:00 Pfizenmaier, Dinah
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Stewart, Katerina 19:00 Kiick, Allie
  • Sunrise, Singles W-C25-USA-03A
    Cabeza-Candela, Estrella 19:00 Sorribes Tormo, Sara
  • Germany F4, Doubles
    Garcia N / Heger T 19:00 Fallert F / Torebko P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Uzcategui, Aymet 19:00 Sime, Marthe-Eugenie
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Stollar, Fanny 19:00 Norris, Marie
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Grajdek K-A / Petrick C 19:00 Mertens E / Rus A
  • USA F6, Doubles
    Alrutz G / Whittingham K R 19:00 Kandath M / Vega Q
  • Germany F4, Singles
    Kuerschner, Alexander 19:45 Kern, Robin
  • USA F6, Doubles
    Martinez L D / Surreaux A 20:00 Garza D / Reed A
  • USA F6, Doubles
    Moreno Figueroa A / Ramirez Utermann C 20:00 Eriksson M / Rosenholm P
  • Bucaramanga, Colombia
    Clezar, Guilherme 20:00 Struvay, Eduardo
  • USA F6, Doubles
    Arneodo R / Balleret B 20:00 Coria F / Heras P
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Porry A-S / Tournebize V 20:30 Ivanova D / Morozova A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Corning V M / Sadler T 20:30 Guarachi A / Riley A
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Shapatava S / Webley-Smith E 20:30 Dubins B / Rizzolo K
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Lizarazo Y / Sakkari M 20:30 Abaza J / Mueller A
  • Sunrise, Doubles W-C25-USA-03A
    Goncalves P C / Haddad Maia B 20:30 Korashvili O / Kramperova K
  • Maui, USA
    Donaldson, Jared 21:00 Uchiyama, Yasutaka
  • Maui, USA
    Kutrovsky, Dimitar 21:00 King, Darian
  • Maui, USA
    Jenkins, Jarmere 21:00 Ehrat, Sandro
  • Maui, USA
    Niki, Takuto 21:00 Molchanov, Denys
  • Maui, USA
    Russell, Michael 21:00 Krueger, Mitchell
  • Maui, USA
    Kudla, Denis 21:00 Reid, Matt
  • Maui, USA
    Fratangelo, Bjorn 21:00 Klahn, Bradley
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Ramirez C / Reyes-Varela M-A 21:00 Cuevas M / Pella G
  • Bucaramanga, Colombia, Doubles
    Demoliner M / Elias G 21:00 Gimeno-Traver D / Menendez-Maceiras A
  • Maui, USA, Qualifying
    Bangoura, Sekou 21:00 Gonzales, Ruben
  • USA F6, Doubles
    Arevalo-Gonzalez M / Rhoden C 21:00 Groen S / Vega Hernandez D
  • Maui, USA, Qualifying
    Meister, Nicolas 21:00 Burlage, Maik
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Boccard, Ambre 21:00 Mina, Brandy
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Sing...
    Graham, Alexa 21:00 Robinson, Jada
  • USA F6, Doubles
    Polonskiy I / Vasilyev I 21:30 Smith R / Zieba K
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Kobelt M / Norris M 22:00 Broomfield A / Leduc M-A
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Boccard A / Uzcategui A 22:00 Schenck S / Sime M-E
  • Maui, USA
    Buchanan, Chase 22:20 Nguyen, Daniel
  • Maui, USA
    Novikov, Dennis 22:20 Harrison, Ryan
  • Maui, USA
    Williams, Rhyne 22:20 Berland, Thibaud
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Reix S / Van Der Hoek R 22:30 Johanson R / Liang G
  • Petit-Bourg (Guadeloupe), Doub...
    Arconada U M / Frenkel N 22:30 Alves M-F / Guimaraes Y
  • Bucaramanga, Colombia
    Ruiz Naranjo, Pedro Pablo 23:00 Estrella Burgos, Victor
  • Maui, USA
    Nielsen, Frederik 23:40 Jung, Jason
  • Maui, USA
    Lenz, Marko 23:40 Mcgee, James
  • Maui, USA, Doubles
    Gonzales R / Walsh D 23:40 Kudla D / Uchiyama Y

nije nepromočiv

Kiša prekinula Jankov meč u Kvinsu

Tenis

Autor:

Pobednik ovog duela u četvrtinalu se sastaje sa Hrvatom Marinom Čilićem, koji je savladao Čeha Lukaša Rosola sa 7:6 (7:3), 6:2.

Zaustavljen u preokretu: Janko Tipsarević

Zaustavljen u preokretu: Janko Tipsarević

LONDON - Meč osmine finala na turniru Kvins u Londonu između Janka Tipsarevića i Jen Hsun Lua iz Kineskog Tajpeha prekinut je zbog kiše u drugom setu pri vođstvu srpskog tenisera sa 2:1, a nešto kasnije organzatori su odučili da meč bude nastavljen u petak.

Prvi set dobio je Lu rezultatom 6:3.Pobednik ovog duela u četvrtinalu se sastaje sa Hrvatom Marinom Čilićem, koji je savladao Čeha Lukaša Rosola sa 7:6 (7:3), 6:2.Turnir se igra za nagradni fond od 625.300 evra.

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Ovo pokazuje da je vrh MUP bio podložan različitim vrstama pritisaka, da su mogli da ucenjuju Vukića Marko Nicović, policijski stručnjak

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!