• Bangkok, Singles W-C10-THA-01A
    Lertpitaksinchai, Nicha 1 7 2 1 Plipuech, Peangtarn 0 6 0 0
  • Korea F1, Singles
    Nguyen, Daniel 1 6 2 1 Mott, Blake 0 2 3 0
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Mestach, AN Sophie 0 4 0 Jang, SU Jeong 0 5 0
  • Bhopal, Singles W-C10-IND-03A
    Bavisetti, Sowjanya 0 2 0 Baluu, Sharrmadaa 0 3 0
  • China F5, Singles
    Ning, Yuqing 0 2 0 WU, DI 0 2 0
  • Karuizawa, Doubles W-C25-JPN-0...
    Ayukawa M / Ninomiya M 0 1 0 Fujiwara R / Kato M 0 0 0
  • Korea F1, Singles
    Ivashka, Ilya 06:30 Cho, Min Hyeok
  • Seoul, Singles W-C50-KOR-01A
    Wongteanchai, Varatchaya 07:00 Sawayanagi, Riko
  • India F5, Singles
    Escoffier, Antoine 07:00 Singh, Karunuday
  • Korea F1, Doubles
    Hong S C / Lee H-T 08:00 NAM J S / Song M-K
  • Tarakan, Singles W-C10-INA-01A
    Lee, Pei-Chi 08:00 LU, Jiaxi
  • Tarakan, Singles W-C10-INA-01A
    Kahfiani, Rifanty 08:00 Easwaramurthi, Ashmitha
  • Netanya, Singles W-C10-ISR-03A
    Khazaniuk, Deniz 09:00 Lankri, Ofri
  • Turkey F20, Singles
    Zeballos, Federico 09:00 Crepaldi, Erik
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Bara, Irina Maria 09:00 Alvarez Teran, Maria Fernanda
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Ilic, Luka 09:30 Cagnina, Julien
  • Ukraine F2, Singles
    Wang, Tak Khunn 09:30 Smirnov, Artem
  • Croatia F10, Singles
    Van Peperzeel, Gavin 10:00 Otte, Oscar
  • Croatia F10, Singles
    Masur, Daniel 10:00 Androic, Toni
  • Bol, Singles W-C10-CRO-04A
    Zidansek, Tamara 10:00 Komardina, Anastasiya
  • Bol, Singles W-C10-CRO-04A
    Lukas, Tena 10:00 Gjorcheska, Lina
  • Egypt F19, Singles
    Chrysochos, Petros 10:00 Maamoun, Karim-Mohamed
  • Egypt F19, Singles
    Vivero Gonzalez, Pablo 10:00 Salisbury, Joe
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Cavaday, Naomi 10:00 Cabaj Awad, Jacqueline
  • Sharm El Sheikh, Singles W-C10...
    Terziyska, Julia 10:00 Cadar, Elena Teodora
  • Georgia F2, Singles
    Panfil, Grzegorz 10:00 Bortolotti, Marco
  • Georgia F2, Singles
    Sakamoto, Pedro 10:00 Balleret, Benjamin
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Sartori, Giulia 10:00 Lukacs, Vanda
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Stefanini, Lucrezia 10:00 Teichmann, Jil Belen
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Djordjevic, Teodora 10:00 Balducci, Alice
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Kramperova, Katerina 10:30 Rubini, Stefania
  • Velenje, Singles W-C10-SLO-01A
    Zagorac, Eva 10:30 Njiric, Silvia
  • Romania F3, Singles
    Popko, Dmitry 10:30 Crivoi, Victor
  • Tarakan, Doubles W-C10-INA-01A
    LEE P-C / Watanabe H 11:00 Easwaramurthi A / YU Y
  • Eskisehir, Turkey, Doubles
    Betov S / Elgin M 11:00 Chen T / Roelofse R
  • Ukraine F2, Singles
    Alekseenko, Vadim 11:00 Uzhylovsky, Vladimir
  • Turkey F20, Singles
    Cox, Daniel 11:00 Frigerio, Lorenzo
  • Antalya, Singles W-C10-TUR-20A
    Bacquie, Alice 11:00 Brogan, Anna
  • Czech Republic F2, Doubles
    Altmaier D / Woerner P 11:00 Kowalczyk M / Majchrowicz A
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Gojnea, Madalina Victorita 11:00 Dascalu, Nicoleta
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Ternar, Tomislav 11:00 Schmid, Michal
  • Spain F14, Singles
    Rybakov, Alex 11:00 Ward, Alexander
  • Spain F14, Singles
    Chazal, Maxime 11:00 Paul, Tommy
  • Croatia F10, Doubles
    Banes M / Van Peperzeel G 11:30 Dischinger E / Neis F
  • Bol, Doubles W-C10-CRO-04A
    Gjorcheska L / Shakovets C 11:30 Kennel K / Primorac I
  • Nuremberg, Germany, Doubles
    Arruabarrena L / Olaru R 11:30 Chan H-C / Medina Garrigues A
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Cavalle-Reimers, Yvonne 11:30 Coglitore, Gabriela
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Cervera-Vazquez, Lucia 11:30 Palcic, Sara
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Podoroska, Nadia 11:30 DI Giuseppe, Martina
  • Algeria F3, Singles
    Perez Sanz, David 11:30 Doumbia, Sadio
  • Szczawno-Zdroj, Singles W-C10-...
    Maleckova, Jesika 12:00 Borecka, Martina
  • Eskisehir, Turkey
    Jankovits, Yannick 12:30 Cervantes Huegun, Inigo
  • Strasbourg, France, Doubles
    Chuang C-J / Liang C 12:30 Kichenok N / Zheng S
  • Nice, France, Doubles
    Rojer J-J / Tecau H 12:30 Pavic M / Venus M
  • Czech Republic F2, Singles
    Safranek, Vaclav 12:30 Michalicka, Marek
  • Sibiu, Singles W-C10-ROU-01A
    Ionescu, Simona 12:30 Bondar, Anna
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Masar, Juraj 13:00 Conkic, Boris
  • Turkey F20, Doubles
    Tverijonas J / Zeballos F 13:00 Belot C / Rosenzweig N
  • Antalya, Doubles W-C10-TUR-20A
    Aksu A / Sezer M 13:00 Gutierrez M / Martinez Martinez M
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Ferrando, Cristiana 13:00 Zarazua, Renata
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    VON Deichmann, Kathinka 13:00 Chantraine, Catherine
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Lioi, Emma 13:00 Sugnaux, Tess
  • Geneva, Switzerland, Doubles
    Klaasen R / LU Y-H 13:00 Cabal J S / Farah R
  • Georgia F2, Doubles
    Balleret B / Bortolotti M 13:30 Cias P / Panfil G
  • Eskisehir, Turkey
    Lorenzi, Paolo 13:50 Boutillier, Remi
  • Nuremberg, Germany
    Knapp, Karin 14:00 Vinci, Roberta
  • Czech Republic F2, Singles
    Ignatik, Uladzimir 14:00 Stanek, Robin
  • Portugal F6, Singles
    Ortega-Olmedo, Roberto 14:00 Rumenov Payakov, Georgi
  • Egypt F19, Doubles
    Smethurst D / Willis M 14:30 Maamoun K-M / Taweel I H
  • Sharm El Sheikh, Doubles W-C10...
    Cadar E-T / Geukens B 14:30 Cavaday N / Stephenson F
  • Nice, France
    Mayer, Leonardo 14:30 Thiem, Dominic
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Dinu, Cristina 14:30 Carrillo Marin, Alba
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Shamayko, Marina 14:30 Sturmigh, Anna
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Chiesa, Deborah 14:30 Dentoni, Corinna
  • Bosnia & Herzegovina F2, Singl...
    Skugor, Franko 14:30 Kekez, Duje
  • Strasbourg, France
    Mladenovic, Kristina 15:00 Stosur, Samantha
  • Geneva, Switzerland
    Sousa, Joao (POR) 15:15 Bellucci, Thomaz
  • Caserta, Singles W-C25-ITA-13A
    Soylu, Ipek 15:30 Kasatkina, Darya
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Rizzolo, Kayla 16:00 Uberalova, Petra
  • Grado, Singles Qualifying W-C2...
    Noury, Tanya 16:00 Savoretti, Alice
  • Portugal F6, Singles
    Boluda-Purkiss, Carlos 16:00 Garanganga, Takanyi
  • Argentina F6, Singles
    Galarza, Juan Ignacio 16:00 Coria, Federico
  • Bosnia & Herzegovina F2, Doubl...
    Sabanov I / Sabanov M 16:00 Kalenichenko D / Masar J
  • Italy F10, Singles
    Trevisan, Matteo 17:00 Gaio, Federico
  • Colombia F2, Singles
    Lopes, Tiago 17:00 Salamanca Caicedo, Carlos
  • Portugal F6, Doubles
    Falcao G / Sant'Anna B 18:00 Deus N / Domingues J

Navijači Rada zapalili zastave Hrvatske i EU

Fudbal

Autor:

Pripadnici "Junajted Forsa" tokom meča sa Hajdukom iskazali nezadovoljstvo odlukog Haškog tribunala

Navijači Rada

Navijači Rada

BEOGRAD - Navijači Rada zapalili su zastave Hrvatske i Evropske unije tokom meča 13. kola Superlige Srbije Rad - Hajduk.
Domaći navijači su na taj način reagovali na odluku suda u Hagu da ratne zločince Antu Gotovinu i Mladena Markača oslobodi. Radovci su istakli i parole "Sprem'te se sprem'te četnici", kao i "25 godina postojite?

Pratite Sport na Facebooku
i Twitteru
Pratite Stars na Facebooku

Najčitanije

osetite zadovoljstvo kuvanja...

Više na stvarukusa.rs

Facebook

Izjava dana

Na Vučiću je da u SAD propagira dobre uslove koje kao zemlja nudimo Milan Kovačević, ekonomista

Video na Kuriru

Ostali videi
Prati Kurir na Facebooku!