NEVIĐENA SRAMOTA! JOŠ JEDNA ALBANSKA PEVAČICA RAZBESNELA SRBE POSLE UTAKMICE: Na društvenoj mreži objavila SKANDALOZNU fotografiju! Poznati traže da se zabrane njene pesme u SRBIJI!

šok i neverica

Mundijal 2018 -

Poznata britanska pevačica Dua Lipa, inače albanskog porekla sa Kosova, priključila se čestitkama dvojici fudbalera Đerdanu Šaćiriju i Granitu Džaki, podelivši na Instagramu šokantnu fotografiju.

“Ajmo ajde svi u napad!!! Navijaj uz M&M's"

Ona je na društvenim mrežama pozdravila poteze Džake i Šaćirija, koji su nakon golova raširili šake na grudima, simbolizujući tako svoje simpatije prema ideji tzv. "velike Albanije".

Pevačica je na istom storiju postavila stikere koji na isti način provociraju i simbolizuju ideju "velike Albanije", kao i zastave Albanije i tzv. države Kosovo.

Ovaj potez osudile su brojne poznate ličnosti iz Srbije, među njima i pevačica Goca Tržan, koja je na Tviteru zatražila da se zabrani puštanje pesama Due Lipe na našim radio stanicama.

Podsetimo, Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Švajcarske sa 2:1, u drugom kolu grupe E.

Katastrofalno suđenje nemačkog sudije Briha nikome nije promaklo, a najviše polemike je izazvao detalj iz 66. minuta kada je Aleksandru Mitroviću dosuđen faul u napadu, dok su ga dvojica švajcarskih reprezentativaca držala.

Kasnije je Švajcarska uspela da dođe do pobede, pošto Šaćiri u 90. minutu postigao pobedonosni gol.