OPET KIKS: Vidić pogrešio kod gola, Junajted ipak pobedio

Premijer liga

Mančester junajted bolji od Sanderlenda 2:1

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su kao gosti ekipu Sanderlenda sa 2:1 posle preokreta i i bolje igre u drugom poluvremenu.

Meč sedmog kola Premijer lige obeležio je talentovani tinejdžer Adnan Januzaj, Albanac sa belgijskim pasošem. Domaćin je poveo već u petom minutu, posle nove greške kapitena Junajteda Nemanje Vidića, koji je posle greške u duelu Lige šampiona sa Šahtjorom, još jednom kumovao kapitulaciji odbrane "crvenih đavola".

Nervozni igrači Junajteda u nastavku su dugo tražili put do protivničke mreže, a sve je sa dva pogotka rešio 18. Januzaj, koji je nastupio u startnoj postavi gostujućeg tima.

Ovom pobedom Mančester Junajted se približio gornjem delu tabele i zaostaje šest bodova za vodećim Liverpulom.

Premijerliga, 8. kolo

Sanderlend - Mančester Junajted 1:2 (Gardner 5 . Januzaj 55, 61)

Odigrano ranije:Kardif - Njukasl 1:2 (Odemvinge 58 - Remi 30, 38)Liverpul - Kristal Palas 3:1 (Suarez 13, Staridž 17, Džerard 38. penal - Gejl 77)Hal - Aston Vila 0:0Fulam - Stouk 1:0 (Bent 83)Mančester Siti - Everton 3:1 (Negredo 17, Aguero 45, Hauard 69. autogol - Lukaku 16)Sutra se sastaju

Norič - ČelsiSautempron - Svonsi Totenhem - Vest Hem Vest Bromvič Albion - ArsenalTabela: Liverpul 16 bodova, Arsenal 15, Mančester Siti i Totenhem po 13, Everton 12, Čelsi, Sautempton i Hal po 11, Mančester Junajted 10, itd.