BAVARCI IZ 2 U 1: Nova ubedljiva pobeda Bajerna!

Lider Bundeslige slavio posle preokreta

Bajern je na poluvremenu gubio s 1:0, ali je na kraju slavio protiv Majnca s 4:1

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Majnca s 4:1 u meču devetog kola Bundeslige.Majnc je posle prvog poluvremena vodio s 1:0 golom Parkera u 44. minutu. Međutim, Bajern je pregazio rivala u drugom delu meča golovima Robena u 50, Milera u 52. i 82. minutu sa penala i Mandžukića u 69.Borusija je na svom terenu pobedila Hanover s 1:0 golom Rojsa u četvrtom minutu sa penala. Za domaće je igrao srpski internacionalac Neven Subotić.Šalke je u gostima pobedio Braunšvajg s 3:2, dok s u Ajntraht i Nirnberg igrali 1:1. U meču Verder - Frajburg nije bilo golova. Herta je pobedila Borusiju Menhengladbah s 1:0.Prvo mesto na tabeli drži Bajern sa 23 boda ispred Leverkuzena i Borusije Dortmund, koji imaju po 22.