REŠETA MREŽE PO BOSNI: Deveti gol Komazeca u devet mečeva

Opet precizan

Srpski napadač je bio strelac drugog gola kojim je Sarajevo drugi put povelo na meču u 53. minutu, posle asistencije Karića

SARAJEVO - Fudbaleri Sarajeva pobedili su Travnik sa 3:1 u okviru dvanaestog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine pred praznim tribinama stadiona "Asim Ferhatović-Hase", a strelac jednog gola u tom trijumfu bio Nikola Komazec.Komazec je bio strelac drugog gola kojim je Sarajevo drugi put povelo na meču u 53. minutu, posle asistencije Karića.Srpskom fudbaleru to je bio deveti gol ove sezone na devetoj utakmici koju je odigrao za bordo tim.Sarajevo je povelo u sedmom minutu golom Todorovića, dok je treći pogodak postigao Tadejević iz jedanaesterca 17 minuta pre kraja. Gol za Travnik postigao je Čurić.Zahvaljujući petom trijumfu ove sezone, Sarajevo sada ima 22 bodova i nalazi se na drugom mestu na tabeli, sa pet bodova manje od lidera, Borca iz Banja Luke.Narednu utakmicu Sarajevo igra u utorak u okviru osmine finala Kupa BiH protiv Viteza, dok će isti rival biti i naredne subote u duelu koji se igra u 13. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.