DRAMA U TORINU: Inter ispustio pobedu u poslednjem minutu!

Kiša golova

Torino je sa igračem više uspeo da stigne do izjednačenja protiv Intera u poslednjim trenucima meča

TORINO - Fudbaleri Torina i Intera igrali su bez pobednika, 3:3 u meču osmog kola italijanske Serije A.Inter je već u petom minutu ostao sa igračem manje, pošto je isključen golman Handanović, a za Torino je dosuđen penal. Međutim, Karizo, koji je ušao u igru, odbranio je udarac sa bele tačke koji je izveo Cerci.Torino je došao do vođstva u 21. minutu golom Farneruda. Gosti su uspeli da izjednače u 45. minutu pogotkom Guarina.Imobile je povisio na 2:1 za Torino u 53. minutu, a samo dva minuta kasnije na 2:2 je izjednačio Palasio. Isti igrač je u 71. minutu doneo prednost Inter, a konačan rezultat postavio je Belomo iz slobodnog udarca u poslednjim trenucima meča. Zdravko Kuzmanović presedeo je ceo meč na klupi Intera, kao i Nikola Maksimović na klupi Torina.Inter je peti sa 15 bodova, a Torino je deseti sa 10 poena.