PETARDA U VALENSIJI: Đukićevi momci demolirali Sent Galen!

Švajcarci ispraćeni s 5:1

Valensija je pobedila Sent Galen s 5:1, a ekipa srpskog stručnjaka je u prvom poluvremenu za 20 minuta postigla 4 gola

VALENSIJA - Fudbaleri Valensije pobedili su na domaćem terenu ekipu Sent Galen s 5:1 u meču trećeg kola grupe A Lige Evrope.Domaći su meč rešili u prvom poluvremenu kada su za samo 20 minuta postigli četiri gola. U strelce su se upisali Alkacer u 13, Kartabija u 21. i 30, Košta u 33. i Kanales u 71. minutu. Jedini strelac za goste bio je Nater u 74. minutu.Ekipa koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Miroslav Đukić prikazala je odličnu igru pogotovo u prvom poluvremenu i zasluženo je stigla do druge pobede u ovom takmičenju.U drugom meču u grupi A Svonsi i Kuban igrali su 1:1.Svonsi je prvi sa sedam bodova, a potom sledi Valensija sa 6, Sent Galen ima 3, dok je Kuban poslednji sa samo jednim bodom.Fudbaleri bugarskog Ludogoreca pobedili su kao gosti ukrajinski Černomorec u Odesi sa 1:0, u utakmici trećeg kola Grupe B Lige Evropa. Ludogorec je pobedio golom Hrista Zlatinskog i tako došao i do treće pobede u takmičenju. U drugoj utaKmici Grupe B Dinamo je u Zagrebu igrao nerešeno bez golova sa PSV Ajndhovenom.