UDARIO GLAVOM U STATIVU: Golman PSV se onesvestio na terenu!

Drama u Kerkradeu

Golman holandskog prvoligaša je posle jedne intervencije udario glavom u stativu, a onda je ostao bez svesti

KERKRADE - Golman PSV Ajndhovena Poljak Przemislav Titon onesvestio se na utakmici sa Rodom pošto je udario glavom u stativu.Titon je u 92. minutu fantastičnom bravurom zaustavio šut jednog igrača Rode iz slobodnog udarca. On je loptu izbacio u korner, a pri padu udario je glavom u stativu. Poljak je ostao bez svesti, a igrači su odmah zatražili intervenciju lekara, koji su ga osvestili. Intervencija na terenu je trajala oko 10 minuta, a Titon je imobilisan i prebačen u bolnicu.Golman PSV-a će do daljeg ostati u bolnici dok se obave detaljni lekarski pregledi.Roda je u ovom duelu slavila s 2:1.