JORGANDŽIJE JURE BARSU: Atletiko sa penala do nove pobede!

Košta i Vilja doneli trijumf

Atletiko je do desete pobede u Primeri stigao trijumfom nad Granadom rezultatom 2:1

GRANADA - Fudbaleri madridskog Atletika pobedili su u gostima Granadu rezultatom 2:1 u meču 11. kola španske Primere.Gosti su poveli u 38. minutu golom sa penala novog španskog reprezentativca Dijega Košte. Pobedu gostima doneo je David Vilja u 77. minutu takođe sa bele tačke. Konačan rezultat postavio je Odion Igalo u 90. minutu. "Jorgandžije" su meč završili sa igračem manje, pošto je u 90. minutu isključen Felipe.Fudbaleri Atletik Blbaoa i Elčea igrali su nerešeno 2:2, dok su Betis i Levante odigrali bez golova.Hetafe je ranije danas u gostima pobedio Viljareal s 2:0.Prvo mesto na tabeli drži Barselona sa 31 bodom ispred Atletika, koji ima poen manje.