GOLGETERSKI RASPOLOŽEN: Komazec opet strelac, Sarajevo u četvrtfinalu

Srbin ponovo tresao mrežu

Priliku da nastavi sa golgeterskom serijom, srpski internacionalac će imati u subotu na gostovanju Zrinjskom

SARAJEVO - Fudbaleri Sarajeva plasirali su se u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine nakon što su posle boljeg izvođenja penala, rezultatom 4-2 savladali ekipu Viteza.U regularnom toku rezultat je bio 1-1, a strelac za Sarajevo bio je srpski fudbaler Nikola Komazec.Sarajevo je bolje počelo meč i Komazec je imao prvu priliku posle 11 minuta igre kada je sa 25 metara dobro šutirao ali je golman gostiju bio uspešniji.U 38. minutu posle centaršuta Puzigaće, Komazec je bio precizan posle udarca glavom pa je Sarajevo imalo prednost na poluvremenu. Komazec je u nastavku imao još nekoliko prilika, ali nije imao sreće.Ekipa Viteza izjednačila je u 70. minutu preko Smrika i taj rezultat je ostao do kraja regularnog toka utakmice. Ekipa sa Koševa je bila uspešnija sa bele tačke gde su strelci bili Trivunović, Todorović i Puzigaća, dok su Tadejević i Travančić promašili. U ekipi Viteza bio je precizan samo Brekalo, dok je golman Bandović odranio čak tri udarca.