DECO, GDE JE FER PLEJ: Bahati omladinac Timoka nokautirao protivničkog fudbalera

Skandal

Meč je prekinut u 72. minutu, pošto je posle faula i verbalnog sukoba igrač domaćih krošeom rivala poslao na zemlju, a fudbaleri niškog Palilulca nisu hteli da nastave igru

U utakmici 12. kola omladinske lige regiona istočne Srbije, u Zaječaru je omladincima Timoka u goste došao Palilulac iz Niša a duel je prekinut u 72. minutu pošto su gostujući igrači napustili teren jer se nisu osećali bezbedno na njemu.

Sve je počelo faulom koji je prvotimac Timoka napravio kraj aut linije. Kada je faulirani igrač ustao i verbalno počeo da se obračunava sa mladićem iz domaće ekipe dobio je desni kroše koji ga je momentalno poslao na zemlju.

Glavni arbitar isključio je vinovnike ovog incidenta a gosti su napustili teren pri rezultatu 2:1 za Timok zbog, kako navode, nepravednog suđenja i činjenice da se na terenu nisu osećali bezbedno.