PRED PRAZNOM MARAKANOM: Rezervisti Zvezde remizirali sa Spartakom

Subotičani ostali neporaženi

Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović na ovom prijateljskom meču isprobao je igrače sa manjom minutažom

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde i Spartaka igrali su bez pobednika, 1:1 u prijateljskom meču u Beogradu.Meč je odigran na stadionu "crveno-belih" bez prisustva publike.Jedini gol za domaći postigao je Savićević u 30. minutu sa penala. Gosti su izjednačili u 57. minutu. Torbica je izveo slobodan udarac, a mrežu Zvezde pogodio je Radović.Trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović na ovom prijateljskom meču isprobao je igrače sa manjom minutažom, dok su oni koji su izneli najveći teret u dosadašnjem delu sezone odradili jutarnji trening. Nisu igrali i oni fudbaleri, koji su reprezentativci u svojim selekcijama.Crvena zvezda će naredni prijateljski meč odigrati u subotu od 13,30 sati.