SRPSKA VEZA: Lekić i Šćepović pogađali za pobedu Hihona

Segunda

Bivši napadači Crvene zvezde i Partizana postigli po gol u trijumfu nad Lugom (3:1)

Golgeteri. Srpski fudbaleri Dejan Lekić i Stefan Šćepović najzaslužniji su za pobedu Sportinga iz Hihona nad Lugom (3:1) u 15. kolu španske Segunde.Lugo je poveo u šestom minutu golom Seoanea, ali je Luis Ernandez vratio Hihon u igru u 28. minutu utakmice.Potom na scewnu stupaju bivši napadači Crvene zvezde i Partizana. Prvo je Lekić doneo preokret u 34. minutu duela, što je njegov četvrti gol u nizu, pa se sa ovim rezultatom otišlo na odmor. Nije se mnogo čekalo na novo uzbuđenje u nastavku utakmice. Šćepović je 11. pogotkom u sezoni povećao prednost svog tima na 3:1, a na kraju se ispostavilo i postavio konačan ishod meča.

Hihon je posle 15. kola peti na tabeli Segunde sa 24 boda, tri manje od prvoplasiranog Rekreativa Huelve.