SRUŠILI LOŠU TRADICIJU: Zvezda sa penala do pobede nad OFK Beogradom!

Domaći stvarali šanse, gosti odneli pobedu

Zvezda je posle velike borbe stigla do pobede nad "romantičarima" rezultatom 2:1.

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na Karaburmi ekipu OFK Beograda rezultatom 2:1 (1:0) u meču 14. kola Superlige Srbije.Golove za crveno-bele postigli su Dragan Mrđa u u 42. i Miloš Ninković u 81. minutu sa penala. Jedini strelac za domaći tim bio je Aleksandar Čavrić u 55. minutu.Glavni arbitar utakmice Milan Jeremić prekinuo je bio utakmicu u 21. minutu pošto su navijači Zvezde istakli sliku na kojoj su nacrtane fudbalske sudije sa puškama u rukama i fantomkama na glavama. Delije su posle intervencije tim menadžera Mirka Avramovića uklonile sporni transparent. Utakmica je posle prekida od devet minuta nastavljena.Meč je obeležilo nekoliko spornih detalja. Domaći fudbaleri tvrde da je sudija prestrogo dosudio penal za Zvezdu kojim su "crveno-beli" stigli do pobede.TOK UTAKMICE90+3. minut - Kraj utakmice. Zvezda je pobedila s 2:1.90. minut - Utakmica je produžena za tri minuta.88. minut - Velika prilika za OFK Beograd. Ivanović je dobro prošao, ali se nije najbolje snašao u šesnaestercu Zvezde. Lopta je došla do Škrbića, koji je slabo šutirao i dozvolio Bajkoviću da zaustavi njegov udarac.

GOLLl!! 1:2. GOLLLl!!!