PRIJA IM SICILIJA: Baloteli i Kaka doneli pobedu Milanu!

Super Mario ponovo u centru pažnje

Milan je trijumfom nad Katanijom od 3:1 ostvario prvu pobedu u gostima ove sezone

MILANO - Fudbaleri Milana pobedili u gostima ekipu Katanije rezultatom 3:1 u meču 14. kola Serije A.Utakmica nije najbolje počela za "rosonere" pošto je Katanija povela golom Kastra već u 13. minutu. Samo sedam minuta kasnije izjednačio je Montolivo. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvremene.Pitanje pobednika odlučeno je sredinom drugog dela meča. Baloteli je prvo u 63. minutu iz slobodnog udarca povisio na 2:1. Samo dva minuta kasnije Katanija je ostala sa igračem manje, pošto je zbog prekršaja nad Balotelijem isključen Tahtidis. Konačan rezultat postavio je Kaka u 81. minutu. Baloteli je sedam minuta pre kraja izašao iz igre posle žestoke rasprave sa defanzivcem Katanije Nikolasom Spolijem, koga je reprezentativac Italije optužio za rasizam.Katanija je ostala na poslednjem mestu na tabeli sa devet bodova, dok je Milan ovim trijumfom zabeležio prvu pobedu u gostima ove sezone. Milan je sakupio 17 bodova.