PREKINUO NEGATIVAN NIZ: Mrdaković vodio Veriju do trijumfa

Strelac i asistent u prvoj pobedi

Srpskom internacionalci je taj gol bio četvrti ove sezone u grčkom šampionatu, a postigao je još jedan u nacionalnom Kupu

Fudbaleri Verije pobedili su Levadijakos sa 4:3 u 13. kolu grčkog šampionata, a jedan od najboljih igrača u tom trijumfu bio je Miljan Mrdaković.Mrdaković je u toj pobedi učestvovao sa jednim golom i asistencijom, ali je ona bila tek druga za njegov tim ove sezone, pa je Verija ostala u zoni ispadanja.Sanguineti je doveo Levadijakos u vođstvo u drugom minutu, da bi Mrdaković izjednačio golom u 51. Iako je Armiče ponovo gostima doneo prednost, usledio je potpuni preokret Verije. Prvo je Kalcas izjednačio, Petraci je postigao autogol za vođstvo Mrdakovića i saigrača, pre nego što je srpski fudbaler bio asistent Benu Nabuhanu u 79. minutu. Konačan rezultat postavio je Kapo u nadoknadi vremena.Mrdakoviću je taj gol bio četvrti ove sezone u grčkom šampionatu, a postigao je još jedan u nacionalnom Kupu.Zahvaljujući pobedi, Verija je pobegla sa samog začelja i sada ima deset bodova, ali je i dalje u opasnoj zoni. Vodeći Olimpijakos trenutno ima 34 boda.Naredna utakmica Veriju očekuje sledeće nedelje, kada gostuje Ksantiju.