NEVREME NA BOSFORU: Sneg prekinuo derbi između Galatasaraja i Juventusa

Vremenske neprilike jače od fudbala

Utakmica je prekinuta u 33. minutu pri rezultatu 0:0

ISTANBUL - Utakmica 6. kola grupe B Lige šampiona između Galatasaraja i Juventusa prekinuta je u 33. minutu zbog snega na terenu. Glavni sudija Pedro Proensa prekinuo je susret u Istanbulu posle nešto više od pola sata igre, a fudbaleri su napustili teren i otišli u svlačionice. Organizatori utakmice su na sve načine pokušali da očiste teren, ali to nisu uspeli jer je padao obilan sneg. Posle nešto više od pola sata odlučeno je da meč bude definitivno prekinut. Utakmica će biti nastavljena sutra u 13,00 časova.Rezultat je u trenutku prekida bio 0:0. Real je u drugom meču grupe B u gostima pobedio Kopenhagen s 2:0. Golove za madridski klub postigli su Modrić u 25. i Ronaldo u 48. minutu. Ronaldo u 89. minutu nije iskoristio penal.Real je prvi sa 16 bodova, dok je Juventus drugi sa 6. Galatasaraj i Kopenhagen imaju po 4 boda.