LIDER PREGAZIO I HSV: Bajern jesenji šampion Bundeslige!

Bavarci ne staju

Bajern je pobedio Hamburger s 3:1 i kolo pre kraja obezbedio jesenju titulu u nemačkom prvenstvu

MINHEN - Fudbaleri Bajerna pobedili su na svom terenu ekipu Hamburgera rezultatom 3:1 u meču 16. kola Bundeslige.Golove za Bajern postigli su Mandžukić u 42, Gece u 52. i Šaćiri u 90. minutu. Jedini strelac za goste bio je Lasoga u 87. minutu.Bajern je ovom pobedom kolo pre kraja obezbedio jesenju titulu u Bundesligi.Hofenhajm i Borusija Dortmund igrali su 2:2. Golove za domaći tim dali su Šiplok u 17. i Voland u 37. minutu. Borusija je do boda stigla pogocima Aubamejanga u 44. i Piščeka u 67. minutu.Augsburg je pobedio Braunšvajg s 4:1, dok su Hanover i Nirnberg igrali 3:3. U meču između Majnca i Borusije (M) nije bilo golova. Volfsburg je pobedio Štutgart s 3:1.Prvo mesto na tabeli drži Bajern sa 44 bodova, dok je Leverkuzen na drugom mestu sa 37 i mečom manje.