BENFIKOVIĆI SLAVE: Matić i Sulejmani doneli trijumf lisabonskim orlovima

Srbi rešetaju mreže širom Evrope

Benfika je u gostima pobedila Olhanense s 3:2 zahvaljujući srpskim reprezentativcima Matiću i Sulejmaniju

OLHANENSE - Fudbaleri Benfike pobedili su u gostima ekipu Olhanensea rezultatom 3:2 u meču 13. kola portugalskog prvenstva.Domaći su poveli u sedmom minutu golom Femija Baloguna. Na 1:1 izjednačio je Lima u 19. Olhanense je ponovo poveo u 31. minutu pogotkom Paula Regule. Srpski reprezentativac Nemanja Matić izjednačio je u 37. minutu. Pobedu gostima doneo je srpski reprezentativac Miralem Sulejmani u 47. minutu.Za ekipu Benfike Nemanja Matić i Ljubomir Fejsa odigrali su ceo meč. Sulejmani je igrao u drugom poluvremenu, dok je Filip Đuričić bio na klupi za rezerve.Benfika je druga na tabeli sa 30 bodova iza Sportinga koji ima 32.