SRUŠIO REKORD STAR 19 GODINA: Kasiljas nije primio gol 11 sati!

Iker briljira na golu kada brani

Kasiljas nije primio gol tačno 682 minuta ili nešto više od 11 sati na sedam uzastopnih utakmica

MADRID - Golman Reala Iker Kasiljas oborio je u utorak na utakmici Kupa kralja protiv Espanjola klupski rekord star 19 godina.Kasiljas nije primio gol tačno 682 minuta ili nešto više od 11 sati na sedam uzastopnih utakmica. Dosadašnji rekord držao je Francisko Bujo Sančez koga je Iker nadmašio za 24 minuta. Kasiljas je poslednji put primio gol krajam novembra prošle godine na meču protiv Galatasaraja u Ligi šampiona. "Srećan sam zbog rekorda. Ne dajemo protivnicima da uopšte stvore priliku. Kup kralja mi je važan, jer mi u tom takmičenju trener Karlo Anćeloti daje priliku da branim", rekao je Kasiljas.Iskusni golman ove sezone uglavnom sedi na klupi za rezerve, a branio je na 11 od 33 utakmica Reala ove sezone.Real je pobedio Espanjol s 1:0 u revanš meču 1/4 finala Kupa kralja i izborio polufinale.