SRBI HARAJU GRČKOM: Šćepović strelac, Stojke sačuvao mrežu

"Orlovi" u centru pažnje

Olimpijakos je pobedio Panionis s 2:0, a drugi gol za tim iz Pireja je postigao bivši igrač Partizana Marko Šćepović

ATINA - Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su na svom terenu ekipu Panioniosa rezultatom 2:0 u meču 23. kola grčke Superlige.Olimpijakos je došao u vođstvo golom Andreasa Samarisa u 10. minutu, a pobedu domaćinu potvrdio je Marko Šćepović u 18. minutu. Srbin je zamenjen u 60. minutu.Šćepoviću je ovo bio četvrti gol u dresu Olimpijakosa, a prvi u Superligi Grčke. Srpski napadač je prethodna tri gola za Olimpijakos postigao u grčkom Kupu.Ergotelis je stigao do važne pobede na svom terenu protiv Verije od 2:0. Na golu je ponovo briljirao srpski reprezentativac Vladimir Stojković.Olimpijakos je prvi na tabeli sa 65 bodova i nalazi se blizu osvajanja nove titule. Ergotelis s druge strane beži iz zone ispadanja i nalazi se na devetom mestu sa 27 bodova