LISABON SLAVI SRBINA: Sulejmani odveo Benfiku u polufinale portugalskog kupa!

Proslavio se

Benfika je do polufinala nacionalnog kupa stigla trijumfom nad Penafielom (1:0), a jedini strelac je bio Miralem Sulejmani

PENAFIEL - Fudbaleri Benfike plasirali su se u polufinale portugalskog Kupa.Benfika je večeras u četvrtfinalu Kupa Portugalije u gostima pobedila ekipu Penafiela rezultatom 1:0.Jedini gol na utakmici postigao je srpski reprezentativac Miralem Sulejmani u 83. minutu. Sulejmani je odigrao ceo meč za goste. Filip Đuričić je počeo meč, ali je zamenjen u 73. minutu. Umesto njega u igru je ušao Lazar Marković. Ljubomir Fejsa bio je na klupi za rezerve.Benfika će u polufinalu nacionalnog kupa igrati protiv Porta. Porto je posle preokreta dobio Estoril s 2:1. Gosti su poveli pogotkom Babanka u 28. minutu. Na 1:1 izjednačio je Rikardo Kvarežma u 43, a konačan rezultat postavio je Nabil Gilas u 88.Prvi mečevi polufinala na programu su 26. marta, a revanši 16. aprila.