KOMEDIJA: Štoper vezuje pertlu dok protivnik daje gol (VIDEO)

loš tajming

Fudbaler Totenhema Junes Kabul napravio je katastrofalnu grešku u derbiju sa Čelsijem, pošto je vezivao pertlu u trenutku kada je Samjuel Eto postigao vodeći gol

LONDON - Fudbaleri Čelsija savladali su Totenhem sa 4:0 u derbiju 29. kola engleske Premijer lige. Ključna figura u timu menadžera Žozea Murinja je iskusni Kamerunac Samjuel Eto. On je u 56. minutu postigao vodeći gol za “plavce”, da bi samo tri minuta kasnije iznudio i penal i isključenje štopera Junesa Kabula. Kabul je i kod prvog gola napravio katastrofalnu grešku, pošto je u najgorem mogućem trenutku odlučio da veže pertlu na kopački. Francuz je to uradio baš u trenutku kada je njegov saigrač pogrešnim pasom poklonio loptu, da bi u nastavku akcije Eto postigao pogodak.Pogledajte kako je obrana Totenhema ispala smešna.