ČETVRTI GOL U TRI UTAKMICE: Mrdaković nastavio golgeterski niz

Najbolji strelac šampionata Singapura

Mrdaković je ponovo bio izuzetno aktivan u napadu, a pored postignutog gola imao je i nekoliko izglednih prilika da popravi svoj izvanredan golgeterski učinak na startu sezone

Fudbaleri Tampines Roversa bili su ubedljivi u utakmici trećeg kola šampionata Singapura. Oni su sa 3:0 savladali Gejlang, a ponovo je strelac bio srpski internacionalac Miljan Mrdaković.Čitava priča završena je već u prvom poluvremenu, kada su i postignuta sva tri gola. Mrdaković je doveo Tampines u vođstvo u 16. minutu. Na 2:0 povećao je Klosa u 30, a konačan rezultat tri minuta pred kraj poluvremena postavio je Đurić.Mrdaković je ponovo bio izuzetno aktivan u napadu, a pored postignutog gola imao je i nekoliko izglednih prilika da popravi svoj izvanredan golgeterski učinak na startu sezone.Srpskom fudbaleru ovo je bio već četvrti gol u samo tri odigrane utakmice. On je u prošlom kolu bio dvostruki strelac u trijumfu nad Jang Lajonsima od 3:2, dok je na startu prvenstva u utakmici koja se računala i kao Superkup svojih golom doneo trofej Tampinesu u borbi sa Houm Junajtedom.Mrdaković je sa četiri pogotka trenutno najbolji strelac šampionata Singapura.Tampines je posle tri odigrana kola uz Brunej jedina ekipa sa maksimalnim učinkom i gol razlikom 7:2 i prema prvim procenama stručnjaka u Singapuru, prvi je favorit za titulu.Tampines u narednom kolu 23. marta igra derbi meč na strani protiv Bruneja, a pre toga će u sredu igrati meč azijskog kupa protiv Punea.