BARSA UŠLA U SERIJU: Mesi i Nejmar srušili Seltu, teška povreda Valdesa

Laka pobeda Katalonaca

Barselona je pobedila Seltu s 3:0. Dva gola za Katalonce postigao je Nejmar, a jedan Mesi

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Selte rezultatom 3:0 u meču španske Primere.Pobedu Kataloncima doneli su Nejmar i Lionel Mesi. Nejmar se upisao u strelce u 6. i 67. minutu, dok je Mesi postigao gol u 30. minutu. Argentincu je to bio 22. gol u sezoni u Primeri. Meč je obeležila i teška povreda golmana Barselone Viktora Valdesa, koji je teren morao da napusti u 24. minutu. Prema prvim informacijama on je pokidao ligamente i moraće da pauzira najmanje šest meseci.Barselona je preuzela prvo mesto na tabeli sa 72 boda ispred Reala i Atletika koji imaju po 70. Real kasnije večeras gostuje Sevilji, dok je Atletiko domaćin Granadi.Selta je na 12. poziciji sa 33 poena.Fudbaleri Rajo Valjekana pobedili su na svom terenu Osasunu sa 1:0, golom Hoakina Larivea iz jedanaesterca u 90. minutu.