ŠAMPIONSKI: Zvezda petardom deklasirala Voždovac

Serija se nastavlja

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Voždovac sa ubedljivih 5:1 u 21. kolu Superlige Srbije. To je bila 11. uzastopna pobeda izabranika Slaviše Stojanovića.

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Voždovac sa ubedljivih 5:1 u 21. kolu Superlige Srbije. Dva gola za crveno-bele postigao je Dragan Mrđa, u 45. i 62. minutu, a u strelce su se upisali još i Milijaš (17), Dauda (29) i Lazović (32). S druge strane, jedini gol za goste postigao je Sekulić u 54. minutu.Ovo je bila 11. uzastopna pobeda izabranika Slaviše Stojanovića. Zvezda se tako ravanširala Voždovčanima za poraz u prvom delu sezone i što je još važnije sačuvala prvo mesto na tabeli. To znači da crveno-beli, bar do sutra, imaju četiri boda više od drugoplasiranog Partizana.Šampionska trka između večitih rivala ne jenjava. Zvezda trenutno vodi na tabeli sa 50 bodova ispred Partizana koji ima 46. Crno-beli u nedelju, od 14.30 časova, gostuju OFK Beogradu na Karaburmi.

TOK MEČA(19.21) 90. +2 minut - Kraj utakmiceZvezda je u završnici meča imala nekoliko dobrih prilika, ali nije bilo promene rezultata. Crveno-beli su na kraju ubedljivo savladali Voždovac sa 5:1 i tako stigli do 11. vezane pobede. Zvezda sada ponovo ima četiri boda više od Partizana, koji će sutra na Karaburmi imati imperativ pobede.(19.06) 77. minut – Slobodan udarac za MilijašaSjajan udarac Milijaša sa 20 metara iz slobodnog udarca. Međutim, golman Supić ovog puta sjajno interveniše.(18.51) 62. minut - Gooooool! Zvezda vodi 5:1

(18.43) 54. minut - Gooooool! Voždovac smanjuje na 4:1
Karaklajić Sekulić (18.35) 46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Nastavljen je meč na Marakani. Drugo poluvreme počinje uz spektakl na severnoj tribini. Navijači Crvene zvezde mogu da budu zadovoljni, s obzirom na to da njihov tim u završnicu meča ulazi sa ubedljivim vođstvom od 4:0. II poluvreme18.18 - Kraj prvog poluvremenaNema dileme, Zvezda će sigurno sačuvati prvo mesto na tabeli. Jedino je pitanje kojim će se rezultatom završiti utakmica na Marakani.(18.17) 45. minut. - Gooooool! Zvezda vodi sa 4:0

Crvene zvezde Dragan Mrđa (18.13) 41. minut - Brani Bajković Voždovca Bajković (18.04) 32. minut - Gooooool! Zvezda vodi 3:0
(18.02) 29. minut - Gooooool! Zvezda vodi 2:0
Mrđa Zvezde Voždovca (17.59) 27.minut - Ponovo preti Milijaš Lazovića Supić (17.56) 23. minut - Loš udarac Daude Dauda Supić (17.50) 17. minut - Gooooool! Zvezda vodi 1:0
Marakani Nenad Milijaš Milijašu Supića (17.33) 1. minut - Počela je utakmica Crvene zvezde 17.15 - Dobrodošli na Kurir sport! Crvena zvezda: Voždovac: