RONALDO PETOM SPASAO REAL: 100. golom u sezoni kraljevići izborili remi sa Valensijom

Primera

Madriđani sada imaju meč manje ali i pet bodova manje od vodećeg Atletika, a dva od drugoplasiraene Barselone

Fudbaleri Reala i Valesnije remizirali su 2:2 u 36. kola Primeri, što praktično znači da Madriđani sada imaju meč manje ali i pet bodova manje od vodećeg Atletika, a dva od drugoplasirane Barselone.

Žeremi Matje je u 44. minutu pogodio mrežu Dijega Lopeza. Posle kornera Francuz se otgrao Varanu i udarcem glavom doneo prednost domaćima.

Serhio Ramos je bio strelac izjednačujućeg gola u 59. minutu. Di Marija je centrirao, Ronaldo sputio glavom za Ramosa koji nemilosrdno pogađa mrežu Valensije.

Samo pet minuta je trajala Realova radost posle izjendačujućeg gola. Pareho je vratio Valensiju u vođstvo, koje nije sačuvala pošto je u zaostavnom vremenu Ronaldo stotim golom za Real u sezoni spasao Madriđane.