GOL I ASISTENCIJA: Mrdaković doneo pobedu Tampinesu

Novi trijumf

Srpskom fudbaleru je to bio 12. gol od februara meseca kada je počela sezona, osmi u domaćem šampionatu

Fudbaleri Tampinesa pobedili su Jang Lajonse sa 2:1 u 13. kolu singapurskog prvenstva, a junak tog trijumfa bio je Miljan Mrdaković.

Mrdaković je bio strelac gola u 61. minutu, kojim je postavio konačan rezultat utakmice.

Prethodno je Aleksandar Đurić doveo Tampines u vođstvo na asistenciju Mrdakovića, a Muhamad Muhaimin Bin Suhaimi je izjednačio u prvom minutu drugog poluvremena.

Srpskom fudbaleru je to bio 12. gol od februara meseca kada je počela sezona, osmi u domaćem šampionatu, a drugi u poslednjih meseci, pošto je prethodni bio strelac u remiju sa Voriorsima. Na taj način, Mrdaković je najzaslužniji za prekid serije ne tako dobrih rezultata Tampinesa, pošto klub nije pobedio još od 13. aprila. Od tada, fudbaleri Tampinesa su imali dva poraza i četiri remija, zbog čega su pali sa čelne pozicije na tabeli.

Posle 13 kola, Tampines drži treću poziciju sa 25 bodova, šest više od ekipe DPMM, dok su drugi Voriorsi sa 27 bodova.

U narednom kolu, Tampines sledećeg petka gostuje Gejlangu.