PONOVO JUNAK SVOG TIMA: Mrdakovićev 13. gol od februara

Srpski centarfor održao svoj tim u vrhu tabele prvenstva Singapura

Tampines trenutno drži drugo mesto na tabeli sa 32 boda, ali samo jednim više od Voriorsa, koji imaju utakmicu manje na trećoj poziciji. Vodeći DPMM ima 35 bodova

Srpski fudbaler Miljan Mrdaković doneo je bod Tampinesu protiv Houganga u meču 17. kolu prvenstva Singapura koji je završen rezultatom 1:1, pa je tako tim sa Klementi stadiona ostao u borbi za titulu.Mrdaković je ponovo bio junak svog tima, pošto je postigao jedini gol za Tampines prelepim udarcem glavom u 44. minutu. Izjednačenje i bod gostima doneo je Mura u 62. minutu.Domaći tim je bio bolji tokom celog meča, imao je loptu više u nogama, kao i pet šuteva u okvir gola, u odnosu na tri svog rivala.Mrdakoviću je to bio 13. gol od februara meseca kada je počela sezona, a deveti u domaćem šampionatu.Tampines trenutno drži drugo mesto na tabeli sa 32 boda, ali samo jednim više od Voriorsa, koji imaju utakmicu manje na trećoj poziciji. Vodeći DPMM ima 35 bodova.U narednom kolu, 24. juna, Tampines gostuje Balistir Kalsi.