NASTAVIO SERIJU: Mrdaković opet pogodio u metu

Srpski napadač načeo mrežu Tandžonga

Tampines je u prvom meču osmine finala na svom terenu pobedio Tandžong sa 4:2, a Mrdaković je bio strelac prvog gola na tom susretu

Srpski fudbaler Miljan Mrdaković nastavio je svoju sjajnu golgetersku seriju u pobedi svojih Tampines Roversa nad Tandžong Pagarom u osmini finala Kupa Singapura.Tampines je u prvom meču osmine finala na svom terenu pobedio Tandžong sa 4:2, a Mrdaković je bio strelac prvog gola na tom susretu.Iskusni srpski fudbaler je mrežu Tandžonga pogodio u 26. minutu, a domaći tim držao je tu prednot do samog kraja prvog poluvremena. Tada je Idros izjednačio, ali je Tampines ponovo poveo preko Alija u devetom minutu nastavka. Desetak minuta kasnije Zerka je iz penala doneo novo izjednačenje gostima, pre nego što je Ali drugim golom Tampinesu doneo 3:2, da bi konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi postavio Kaplan.Mrdakoviću je to bio ukupno 14. gol ove sezone, a prvi u Kupu Singapura.Revanš meč između Tampinesa i Tandžonga igra se u utorak, a naredni meč u šampionatu Singapura Mrdakovića i njegove saigrače očekuje 7. jula, kada će im rival biti Gejlang.