ODVEO TIM U POLUFINALE: Mrdaković nastavio golgeterski niz

Srpski centarfor nemilosrdno trese mreže u Singapuru

Mrdakoviću je gol u revanšu sa Tandžongom 15. od početka ove sezone, a bio je strelac na tri od četiri poslednje utakmice svog tima

Fudbaleri Tampines Roversa plasirali su se u polufinale Kupa Singapura, pošto su u oba meča bili bolji od Tandžong Pagara.Posle trijumfa sa 4:1 na svom terenu, Tampines je sa 4:2 slavio i na gostovanju, a i ovoga puta strelac je bio srpski fudbaler Miljan Mrdaković.Mrdaković je bio strelac drugog gola svog tima, za vođstvo 2:0, i jedini je fudbaler Tampinesa uz Kaplana koji je postigao gol u oba duela.Tampines je poveo preko Abdula Hadija u 34. minutu, a Mrdaković je udvostučio tu prednost osam minuta kasnije. Tandžong je prišao na 2:1 golom Etimblea iz penala u 62. minutu, pre nego što su Kaplan i Alam Šah golovima u 84. i 90. minutu postavili konačan rezultat.Mrdakoviću je gol u revanšu sa Tandžongom 15. od početka ove sezone, a bio je strelac na tri od četiri poslednje utakmice svog tima.Naredni meč Mrdakovića i njegove saigrače očekuje sledećeg ponedeljka, kada će im rival u šampionatu Singapura biti Gejlang.