(VIDEO) NESPORTSKI: Gvardiola zaboravio da se rukuje sa trenerom koji ga je pobedio

Bez poštovanja

bavarci su u Americi poraženi od selekcije MSL lige sa 2:1

Fudbaleri Bajern Minhena poraženi su u egzibiciji protiv najboljeg sastava MLS lige sa 2:1, a posle meča stručni štab Bavaraca na čelu sa Pepom Gvardiolom nije se udostojio da se rukuje sa trenerom protivničke ekipe Kejlebom Porterom.

Tokom meča Gvardiola je žestoko reagovao prilikom oštrih startova predstavnika MLS lige.

A na utakmici Levandovski je već u osmom minutu pokazao zašto je doveden, jer je bombom ostavio golmana Rimanda bez šansi da zaustavi udarac. Preokret je doneo prvo Rajt-Filips koji je zatresao mrežu u 51. minutu, a zatim i Lendon Donovan u 70. minutu za pobedu MLS skupa zvezda i nervozu trenera Bajerna Pepa Gvardiole.